تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش

در بازار کنونی که عمده شرکتها، بازرگان، وارد کننده و فروشنده تجهیزات می باشند، ارائه سرویس های خدمات پس از فروش، حلقه ای مفقوده در زنجیره ارتباط فروشنده و خریدار می باشد.
توانایی و چگونگی ارائه سرویسهای خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری تجهیزات فروخته شده، یکی از مهمترین معیارهای انتخاب شدن یک شرکت از سوی کارفرماییان بزرگ است.
دنیای امن ماهان افتخار دارد با در اختیار داشتن افرادی متخصص، باتجربه و کارآزموده و از تخصص های الکترونیک و رایانه، توانایی ارائه کامل ترین سرویس های تعمیر و نگهداری تجهیزات حفاظتی از جمله دستگاههای بازرسی X-Ray و گیت های امنیتی فلزیاب را در تمامی نقاط کشور دارا می باشد. 
چه لذت بخش است زمانی که موضوع از تعمیر بردهای الکترونیکی فرا تر رفته و بومی سازی و طراحی بردهای الکترونیکی در دستور کار قرار گیرد که در این خصوص می توان به طراحی و ساخت برد الکترونیکی CAB در دستگاه بازرسی X-Ray مدل Rapiscan528 اشاره کرد.
امیدواریم بتوانیم از دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود در رفع نیازمندی های حفاظتی شما سروران و کارفرماییان معظم استفاده نموده و اقدامی مثبت و موثر در راستای ارتقای امنیت و حفاظت بعمل آوریم.